Новини 2019-10-07 19:13

Ткаченко подав декларацію на посаду голови КМДА

Нардеп вказав, що має готівкою понад 300 тисяч доларів і 6,98 млн грн, а на рахунках в банках понад 9 тисяч доларів і 200 тисяч грн.

Нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Ткаченко подав декларацію в Національне агентство з питань запобігання корупції. Там вказано, що він претендує на поcаду глави Київської міської державної адміністрації, передає Громадське з посиланням на реєстр НАЗК. 

 

Так, у декларації за 2018 рік Ткаченко вказав дві квартири в Києві, одна з яких на його дружині, два автомобіля (Land Rover і BMW X5), корпоративні права на "Телерадіокомпанію "Студія 1+1", "Солюшнс", theБабель, "Кінолав", "Книголав", "Квартал ТВ", "1+1 Продакшн" і "А. Т. Трейдинг" (на загальну суму 50,7 млн грн).

 

Він також вказав, що має готівкою понад 300 тисяч доларів і 6,98 млн грн, а на рахунках в банках понад 9 тисяч доларів і 200 тисяч грн.

 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України у середу, 4 вересня, направив подання на звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації в Офіс президента Володимира Зеленського. 

схожі новини