Новини 2019-10-09 18:03

Україна візьме участь у Книжковому салоні в Монреалі

24 листопада відбудеться "Український день на фестивалі", на якому вітчизняну літературу представлятимуть Андрій Курков та Сергій Жадан.

Цьогоріч Україна буде країною-партнером Книжкового салону у Монреалі, який з 20 до 25 листопада прийматиме видавців і літераторів з різних куточків планети. Про це повідомляє "Літакцент".

 

Як зазначається, 24 листопада відбудеться "Український день на фестивалі", на якому вітчизняну літературу представлятимуть Андрій Курков та Сергій Жадан.

 

Книжковий салон в Монреалі вперше відбувся в 1950 році за ініціативою Товариства розвитку книг. З 1978 року він проходить у виставковому центрі Place Bonaventure. Разом з Паризькою книжковою виставкою та Бейрутською книжковою виставкою (Ліван) це одна з трьох найважливіших у світі франкомовних книжкових подій.

 

Як повідомлялося, у цьогорічному Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, що відбудеться з 16 по 20 жовтня, візьмуть участь 28 українських видавництв та інших організацій, що вдвічі більше, ніж минулого року. 

схожі новини