Новини 2019-10-10 15:40

Скандал із Мендель. Редакція "Схем" відповіла на закид Зеленського

Наталія Седлецька розкритикувала заяву президента.

Редактор програми журналістських розслідувань "Схеми" Наталія Седлецька наголосила, що заяви президента Володимира Зеленського про нібито неетичну поведінку журналіста Сергій Андрушка із прес-секретарем Юлією Мендель "не мають нічого спільного з реальністю". Про це вона написала у Facebook

 

"Подібні звинувачення Зеленського - це ніщо інше, як спроба хоч якось виправдати непрофесійні та незаконні дії своєї підлеглої", - зазначила Седлецька. 

 

Вона додала, що глава держави звів обговорення поведінки свого прес-секретаря до конфлікту з одним журналістом, хоча такі випадки - систематичні. 

 

"Окрім того, обговорювати інцидент у руслі протиставлення "здорового мужика" проти "дєвочкі" (цитата) – це знижувати рівень дискусії, та маніпулювати на темі гендеру, що очевидно звучить принизливо для обох сторін", - написала журналістка. 

 

Нагадаємо, під час прес-конференції 10 жовтня Зеленський заявив, що поведінку його прес-секретаря Юлії Мендель з журналістом "Схем" Сергієм Андрушком "можна зрозуміти", адже кореспондент діяв "не зовсім коректно".