Новини 2019-10-11 10:44

Міністра енергетики США Ріка Перрі зобов'язали надати документи у справі щодо України

Крайній термін надання документів – 18 жовтня.

Три комітети Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки зобов'язали міністра енергетики США Ріка Перрі надати документи, що стосуються розслідування справи імпічменту Дональда Трампа. Про це Конгрес сповістив Ріка Перрі у листі комітетів з розвідки, нагляду і реформ та міжнародних відносин, передає Голос Америки

 

Як зазначається, вимога зобов'язує міністра енергетики надати документи, пов'язані з його знаннями щодо розмови президентів Дональда Трампа і Володимира Зеленського 25 липня.

 

"Останнім часом з'явились повідомлення щодо ролі, яку ви могли зіграти у передачі чи наголошенні на меседжі президента США до президента України", – йдеться у листі.

 

"Ці повідомлення також викликали серйозні запитання щодо ваших зусиль натиснути на українських чиновників змінити структуру управління в українській державній енергетичній компанії на користь осіб, пов'язаних з спробами Руді Джуліані втягнути українських посадовців у наші вибори 2020 року", – зазначається у листі.

 

Крайній термін надання документів – 18 жовтня.

 

Як повідомлялося, колишній віце-президент США Джо Байден вперше закликав оголосити імпічмент американському президенту Дональду Трампу.

 

схожі новини