Новини 11:31

В Україні анонсували створення Ради родин загиблих при Мінветеранів

Зеленський та Гончарук пообіцяли підтримку законопроекту "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

При Міністерстві ветеранів створять Раду родин загиблих. Таке рішення прийняли під час зустрічі родин загиблих військових із президентом Володимиром Зеленським, прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком та міністром у справах ветеранів Оксаною Колядою, передає Урядовий портал

 

 

Родичі загиблих розповіли, що вони залучені до роботи над законопроектом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

 

"Коли законопроект буде доопрацьований та переданий до Верховної Ради, я готовий надати йому статус невідкладного, аби парламент мав змогу швидко його розглянути та прийняти", - заявив Зеленський.

 

Прем‘єр-міністр також пообіцяв підтримку уряду.

 

"Уряд зі свого боку надасть максимальну підтримку щодо цього законопроекту, щоб вже до 15 листопада за дорученням президента він був у парламенті. Також із профільним міністром ми ознайомимось з усіма справами, які стосуються родин загиблих, та найближчим часом допоможемо їх вирішити", - сказав Гончарук.

 

Нагадаємо, 2 жовтня Рада підтримала створення Тимчасової спеціальної комісії ВР з питань правового статусу ветеранів війни. 

 

 

схожі новини