Новини 2019-10-16 09:25

Сьогодні Зеленський здійснить візит до Латвії

Розпочнеться візит о 10:30 з офіційної зустрічі в Президентському палаці (Ризькому замку), президента України з дружиною зустріне президент Латвії Егілс Левітс.

Президент Володимир Зеленський у середу, 16 жовтня, здійснить одноденний офіційний візит до Латвійської Республіки. Про це повідомляє Канцелярія президента Латвії.

 

Як зазначається, розпочнеться візит о 10:30 з офіційної зустрічі в Президентському палаці (Ризькому замку). Володимира Зеленського з дружиною зустріне президент Латвії Егілс Левітс.

 

Після цього відбудеться зустріч двох делегацій, а також спільна пресконференція президентів Латвії та України.

 

Під час візиту також заплановані зустрічі Глави Української держави зі спікером Латвійського Сейму Інарою Мурнієце і прем’єр-міністром Латвії Кріш’янісом Каріньшем.

 

Зеленський візьме участь у церемонії покладання квітів до Пам'ятника свободи, а також відвідає Латвійський музей окупації.


Крім того, він завітає до Ризької середньої української школи, покладе квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку в центрі Риги та поспілкується з українською громадою Латвії.

 

Останнім пунктом програми стане урочисте відкриття меморіальної дошки до 100-річчя відкриття першої дипломатичної місії України (Української Народної Республіки) у Ризі на тому самому будинку, де, за свідченнями істориків, вона працювала.

 

Нагадаємо, 1 жовтня українська делегація підписала спільну угоду з Латвією, Литвою, Естонією і Грузією про створення постійної групи "Балтік+" в Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

схожі новини