Новини 2019-10-18 16:17

Євросоюз запустив проект House of Europe для професійного розвитку українців

16 жовтня проект вже оголосив перші 11 конкурсів заявок на гранти та програми. Наступна хвиля конкурсів стартує у січні 2020 року.

Європейський Союз запустив в Україні нову програму House of Europe, покликану сприяти професійному розвитку українців. Про це 17 жовтня повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

 

Як зазначається, House of Europe відкриває можливості для обміну творчим та професійним досвідом на персональному рівні. Так, протягом наступних трьох років проект з бюджетом у 12,2 мільйона втілить у життя понад 20 грантових програм у галузі культури, креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини тощо. Програма охоплює стажування, навчальні поїздки, резиденції в Україні та країнах ЄС.

 

16 жовтня House of Europe вже оголосив перші 11 конкурсів заявок на гранти та програми. Наступна хвиля конкурсів стартує у січні 2020 року.

 

Крім того, керівник проекту Крістіан Дімер повідомив, що House of Europe матиме свій мобільний павільйон.

 

"Ми прагнемо їхати туди, де найбільше потрібні, прагнемо працювати поза "київською бульбашкою". Ми дістанемося до найвіддаленіших регіонів", - зазначив Дімер.

 

Детальніше з проектом можна ознайомитися на сайті.

схожі новини