Новини 2019-10-22 15:49

МВФ не проти обмежень на продаж української землі іноземцям - Милованов

Міністр розповів про переговори з Фондом у Вашингтоні.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що в Міжнародного валютного фонду немає конкретних вимог щодо запровадження ринку землі, зокрема щодо продажу землі іноземцям. Про це він сказав 22 жовтня під час брифінгу, передає LIGA,net

 

"Справді, ми обговорювали у Вашингтоні (під час зустрічі з МВФ - ред.) питання ринку землі. Ми не можемо розкрити усіх деталей, але там немає конкретних вимог або побажань - це наша внутрішня справа, який ринок землі ми зробимо", - сказав Милованов.

 

За його словами, єдина вимога Фонду - детінізація ринку землі в Україні. 

 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив законопроект про проведення земельної реформи в Україні та відкриття ринку землі 25 вересня. 

 

Як повідомили 30 вересня, запуск ринку землі з 1 жовтня 2020 року призведе до збільшення вартості оренди за 1 гектар у середньому по країні з 1700 гривень у 2018 році до 4000 гривень у 2024. 

 

Утім, більшість українців не підтримують старт ринку землі. 15 жовтня оприлюднили результати опитування, яке показало, що на умовному референдумі щодо запровадження ринку лише 25,1% проголосовали би за його старт.

  •