Новини 2019-10-23 10:39

ВАКС арештував екс-нардепа Микитася з можливістю застави 80 млн грн

У разі внесення застави Микитась зобов'язаний здати паспорти для виїзду за кордон і носити електронний засіб контролю.

Вищий антикорупційний суд змінив запобіжний захід для колишнього народного депутата Максима Микитася, якого підозрюють в організації корупційної схеми з квартирами для Нацгвардії. Про це 22 жовтня повідомив Центр протидії корупції.

 

 

"Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) вирішила змінити запобіжний захід для колишнього народного депутата Максима Микитася, який підозрюється в організації корупційної схеми з квартирами для Нацгвардії на 80 млн грн. Йому обрали утримання під вартою до 14 листопада з альтернативою застави 80 млн грн" , - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Микитася взяли під варту відразу в залі суду.

 

Прес-служба ВАКС повідомила, що під час апеляційного перегляду постанови слідчого судді ВАКС прокурор САП надав додаткові матеріали для обґрунтування підозри і ризиків у кримінальному провадженні щодо забудови земель Нацгвардії.

 

У разі внесення застави Микитась зобов'язаний здати паспорти для виїзду за кордон і носити електронний засіб контролю.

 

Як повідомлялося, 4 жовтня Вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід колишньому депутату Максиму Микитасю у вигляді застави в сумі 5,5 млн грн.

 

2 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро спільно з Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою повідомили про підозру екс-нардепу.

схожі новини