Новини 2019-10-23 14:40

Лондонський суд зобов'язав Коломойського та Боголюбова сплатити "ПриватБанку" 10,9 млн фунтів

Колишні власники фінустанови повинні сплатити банку кошти до 12 листопада.

Апеляційний суд Лондона зобов'язав колишніх власників "ПриватБанку" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова сплатити фінустанові 10,9 млн фунтів стерлінгів до 12 листопада. Про це 23 жовтня повідомляє прес-служба банку. 

 

 

"Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм Банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році", - йдеться у повідомленні. 

 

Банк повинен отримати 4 млн фунтів стерлінгів від Коломойського, 2 млн від Боголюбова та 1,5 млн від корпоративних відповідачів.

 

Крім того, відповідачі повинні сплатити витрати Банку за минулорічне слухання справи суддею Фанкортом, та кошти, витрачені на апеляцію. 

 

Нагадаємо, "ПриватБанк" подав апеляцію на рішення Високого суду Лондона про невідповідність його юрисдикції позову держбанку до екс-власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова і шести пов'язаних із ними компаній 22 грудня 2018 року. 

 
15 жовтня суд повною мірою задовольнив апеляційну скаргу "ПриватБанку".
 
 
Також під час слухань екс-власники визнали, що через організовані ними транзакції компанія втратила 515 мільйонів доларів.