Новини 10:01

ОБСЄ зафіксувала за добу на Донбасі понад 450 вибухів

Спостерігачі повідомляють про збільшення кількості обстрілів у Донецькій області та зменшення - у Луганській.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували 22 жовтня збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, нарахувавши 430 вибухів. На Луганщині вибухів поменшало до 23. Про це йдеться у щоденному звіті СММ ОБСЄ.

 

"У Донецькій області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, також зафіксувавши більше вибухів (430), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (близько 80 вибухів)", - сказано в повідомленні.

 

Як зазначається, більшість порушень виявлено в районах на південний схід і південь від н. п. Пищевик (підконтрольний урядові, 84 км на південь від Донецька), на північ і північний схід від Широкиного (підконтрольне урядові, 100 км на південь від Донецька), а також у районах на захід і північ від Горлівки (непідконтрольна урядові, 39 км на північний схід від Донецька).


"У Луганській області СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, також зафіксувавши менше вибухів (23) якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (приблизно 240 вибухів)", - інформують спостерігачі.

 

Як зазначається, більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на північний захід від н. п. Березівське (непідконтрольний урядові, 53 км на північний захід від Луганська), на південний захід від Первомайська (непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська), а також у районах на північний схід і схід від ділянки розведення в районі Золотого (підконтрольне урядові, 60 км на захід від Луганська).

 

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 19 жовтня виявила біля населеного пункту Краснолуцький Луганської області 21 реактивну систему залпового вогню БМ-21 "Град", а поблизу населеного пункту Тернове Донецької області - 2 самохідних гаубиці 2С1 "Гвоздика", розміщені з порушенням ліній відведення.