Новини 15:35

Бойовики маскують на передовій танки і САУ - розвідка

Крім того, окупанти здійснюють постійне спостереження місцевості з використанням власних безпілотників.

Збройні формування Російської Федерації продовжують утримувати танки та самохідні артилерійські установки біля лінії зіткнення на Донбасі, маскуючи їх від спостерігачів. Про це у п'ятницю, 25 жовтня, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на інформацію Головне управління розвідки.

 

“В окремих районах поблизу лінії зіткнення окупанти продовжують, у порушення Мінських домовленостей, приховано утримувати танки, самохідні артилерійські установки та інше важке озброєння. При цьому, аби не допустити виявлення замаскованих об’єктів, здійснюють постійне спостереження місцевості з використанням власних безпілотних літальних апаратів”, - повідомив Праута.


Він також наголосив, що командування російсько-окупаційних військ продовжує використовувати тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях як полігон для відпрацювання тактики дій в умовах інтенсивного застосування безпілотних літальних апаратів, у тому числі щодо маскування та прихованого переміщення бронетехніки.

 

Як повідомлялося, окупанти активізували підготовку бойових розрахунків артилерійських підрозділів шляхом підвищення інтенсивності проведення тренувань з управління вогнем.