Новини 13:51

Окупанти дозволили снайперам обстрілювати бійців ООС без додаткових команд - розвідка

За даними ГУР Міноборони, паралельно противник активізував заходи з доукомплектування та підготовки снайперських підрозділів.

Командування російсько-окупаційних військ надало дозвіл снайперським парам на обстріли українських військових без додаткових команд за умов гарантованого ураження та дотримання заходів маскування. Про це у вівторок, 29 жовтня, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

“Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про наміри командування російсько-окупаційних військ активізувати застосування снайперів на лінії зіткнення з метою деморалізації особового складу Об’єднаних сил та провокування наших воїнів на відкриття вогню у відповідь. Зокрема, йдеться про надання дозволу снайперським парам на обстріли особового складу підрозділів ЗС України без додаткових команд за умов гарантованого ураження та дотримання заходів маскування, у тому числі з позицій у сірій зоні”, - повідомив Праута.


За словами речника, паралельно противник активізував заходи з доукомплектування та підготовки снайперських підрозділів у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

 

Як повідомлялося, упродовж доби 28 жовтня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 16 разів порушили режим припинення вогню, втрат внаслідок обстрілів серед особового складу Об'єднаних сил не було.

схожі новини