Новини 2019-10-29 15:25

В Україні стартували багатонаціональні військові навчання “Кленова арка-2019”

У навчаннях візьмуть участь близько 300 військовослужбовців із 9 країн.

У Житомирі у вівторок, 29 жовтня, відкрилося двотижневе командно-штабне навчання "Кленова арка – 2009", у якому візьмуть участь близько 300 військовослужбовців із 9 країн. Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України у Facebook.

 

 

"У столиці українського десанту – місті Житомир, на базі 199 Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, відбулося урочисте відкриття багатонаціонального командно-штабного навчання "Кленова Арка - 2019"", - йдеться у повідомленні.

 

 

Як зазначається, навчання проходить за підтримки Збройних Сил Канади спільно з військовослужбовцями Збройних Сил Литви, Польщі та України, загалом за участю міжнародних партнерів з дев’яти країн: Грузії, Болгарії, Канади, Литовської Республіки, Республіки Польща, Республіки Північна Македонія, Румунії, Чорногорії та України.

 

 

Зокрема, у навчанні візьмуть участь військовослужбовці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та офіцери Десантно-штурмових військ, які виконують завдання в складі Литовсько-Польської-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького (ЛитПолУкрбриг). Українські десантники беруть участь у такому навчанні вже восьмий рік поспіль.

 

Повідомляється, що під час навчання учасники відпрацьовуватимуть різні завдання за допомогою системи імітаційного моделювання бойових дій JCATS.

 

Нагадаємо, 21 жовтня у румунських територіальних і міжнародних водах Чорного моря стартували навчання країн НАТО Fall Storm 2019 за участі українських військових.

схожі новини