Новини 15:24

Окупанти на Донбасі обстріляли безпілотник ОБСЄ

Російські окупаційні війська регулярно відкривають вогонь по безпілотних літальних апаратах Місії.

Диверсійно-розвідувальна група російських окупаційних військ 29 жовтня обстріляла безпілотник спеціальної Моніторингової місії ОБСЄ в районі Архангельського Донецької області. Про це повідомляє прес-служба штабу Організації об'єднаних сил. 

 

У зв’язку із загрозою втрати безпілотника через дві хвилини його було посаджено. Дрон ушкоджень не зазнав.

 

Зазначається, що російські окупаційні війська регулярно відкривають вогонь по безпілотних літальних апаратах Місії та протидіють роботі таких апаратів засобами радіоелектронної боротьби.

 

Як заявляють у штабі, це свідчить про намагання противника не допустити виявлення представниками міжнародних організацій озброєння, забороненого Мінськими домовленостями, та інших порушень. При цьому, противник намагається звинуватити у власних діях українську сторону.

 

Нагадаємо, 29 жовтня командування російсько-окупаційних військ надало дозвіл снайперським парам на обстріли українських військових без додаткових команд за умов гарантованого ураження та дотримання заходів маскування. 

 

Як повідомлялося, на Донбасі поблизу Золотого-4 почалося розведення сил. Початок розведення сил та засобів було підтверджено представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.