Новини 2019-10-29 20:00

Розведення сил у Золотому та бої у Сирії. Головне за 29 жовтня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини вівторка.

Штаб ООС офіційно підтвердив початок розведення сил поблизу Золотого-4

 

 

У вівторок, 29 жовтня, о 12.00 в Луганській області у районі Золотого-4 почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний). Водночас волонтерська міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm заявила, що початок відведення українських військ від лінії розмежування на Донбасі відбувається всупереч всім раніше задекларованим умовам ( 7 днів "тиші") та супроводжується дезінформаційними заявами з боку Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка та прес-центру операції Об’єднаних сил.

 

Євросоюз офіційно затвердив відтермінування Brexit

 

 

Європейська Рада у вівторок, 29 жовтня, затвердила рішення про продовження строку, передбаченого статтею 50 Договору про ЄС, що дозволяє відкласти Brexit. Це продовження триватиме до 31 січня 2020 року.

 

У Кучми розповіли про підсумки роботи підгруп ТКГ у Мінську

 

 

Українська сторона під час зустрічі робочих підгруп у Мінську 29 жовтня наголосила, що врегулювання політичного блоку питань можливе лише після повного вирішення безпекового блоку питань Мінських угод, разом з врегулюванням проблеми контролю за українсько-російським кордоном.

 

У Сирії пройшли перші бої між Асадом та турками. Є жертви

 

 

У Сирії розпочалися перші повномасштабні зіткнення між армією Туреччини та силами сирійського президента Башара Асада, під час яких загинуло щонайменше шестеро сирійських бойовиків.