Новини 2019-11-03 11:47

Трамп заявив про бажання зустрітися з Зеленським

Президент США хоче запросити українського колегу до Вашингтона.

Президент США Дональд Трамп заявив про бажання побачити президента України Володимира Зеленського із візитом у Вашингтоні та висловив сподівання, що його український колега прийме це запрошення.

 

Із такою заявою Трамп виступив у суботу, 2 листопада, під час спілкування з журналістами на галявині Білого дому перед відльотом до Нью-Йорка.

 

"Я, авжеж, хотів би запросити його. Я був би дуже радий його приїзду до Білого дому, якщо він захоче приїхати, і я думаю, що він захоче приїхати", - зазначив американський президент.

 

 Нагадаємо,  25 вересня Білий дім оприлюднив розсекречений документ зі стенограмою телефонної розмови президентів України і США Володимира Зеленського та Дональда Трампа.

 

Заразу конгресі США тривають закриті слухання в рамках розпочатої процедури імпічменту Трампа. Конгресмени з'ясовують, чи тиснув американський президент на свого українського колегу з метою домогтися в Україні розслідування проти Хантера Байдена, сина одного з потенційних конкурентів Трампа на майбутніх президентських виборах Джо Байдена.

 

Раніше під час цих слухань тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив, що Трамп з метою тиску на Зеленського призупинив надання Києву військової допомоги розміром майже у 400 мільйонів доларів.

схожі новини