Новини 2019-11-03 20:00

Військові опублікували фото та відео запусків ракет на навчаннях у Херсонській області

Були виконані бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів С-300ПТ, а також успішно застосовувано сучасний автоматизований мобільний командний пункт «Ореанда»/

У Херсонській області на полігоні «Ягорлик» успішно завершилися чергові комплексні тактичні навчання підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України з бойовою стрільбою. Про це 3 жовтня у Facebook повідомляє Повітряне командування «Схід».

 

Зокрема, під час протиповітряного бою у новому районі у складі зведеного зенітного ракетного полку бойові розрахунки новоствореного підрозділу Харківського зенітного ракетного полку повітряного командування «Схід» виконали бойові стрільби з зенітних ракетних комплексів С-300ПТ як по повітряних, так і наземних цілях, що позначали засоби повітряного нападу противника.

 

 

Повідомляється, що разом з ними бойові пуски зенітних ракет також здійснила чергова бойова обслуга за викликом з Нікопольського зенітного ракетного полку. Своєчасно прибувши до нового позиційного району, вони з завданням справилися на відмінно.

 


Крім того, під час тактичних навчань офіцери управління та підрозділи ПвК «Схід», які входили до складу зведеного ЗРП, в умовах, максимально наближених до бойових, успішно застосовували сучасний автоматизований мобільний командний пункт «Ореанда».

 

 

«Інші підрозділи командування також чітко організували розміщення, харчування, лазньо-пральне обслуговування, зв'язок та усе інше логістичне забезпечення для вдалого виконання поставлених завдань усіма учасниками навчань. Високу оцінку їхнім діям дав і командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов. Під час урочистого шикування він нагородив ряд військовослужбовців повітряного командування «Схід» і подякував за зразкову службу, навченість і професіоналізм», - йдеться в повідомленні.

 

Зауважується, що на завершальному етапі навчань усі підрозділи повернулися до пунктів постійної дислокації та знову приступили до несення бойового чергування.

 

Нагадаємо, у жовтні конструкторське бюро “ЛУЧ” на виставці “Зброя та Безпека - 2019” представило власну розробку – універсальну керовану ракету РК-10.