Новини 09:53

Трамп заявив про впевненість у перемозі на виборах у 2020 році

Президент США вважає, що американці "не хочуть чути про імпічмент".

Президент США Дональд Трамп заявив, що впевнений у своїй перемозі на президентських виборах у 2020 році. Про це він заявив журналістам, передають Fox News

 

Глава держави вважає, що розслідування щодо його імпічменту не завадить його перемозі, оскільки американці "не хочуть чути про імпічмент".

 

"Люди не хочуть чути про імпічмент. Єдині, хто хоче говорити про імпічмент, це брехливі медіа та демократи, які здебільшого і працюють на ці медіа", - заявив він. 

 

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім оприлюднив офіційну стенограму розмови 25 липня. Вона стала приводом до імпічменту президента США. Члени Демократичної партії в Палаті представників ініціювали розслідування у зв'язку з підозрою щодо тиску Білого дому на Україну з метою отримання політичної вигоди на президентських виборах у США.

 

У розмові Трамп нарікав, що Європа досить пасивна у своїй допомозі Україні. Також порушувалося питання розслідування щодо кандидата в президенти США Джо Байдена та його сина Гантера. Трамп та його союзники припускають, що Байден, перебуваючи на посаді віце-президента в адміністрації Барака Обами, у 2016 році виступав за звільнення генпрокурора України Віктора Шокіна, оскільки той проводив розслідування щодо приватної української компанії з видобутку природного газу Burisma, в якій працював Гантер Байден. Він став одним з директорів Burisma у 2014 році, у той час коли його батько займав ключову роль у політиці США щодо України.

 

2 жовтня Трамп заявив, що заблокував військову допомогу Україні через високий рівень корупції і щоб змусити ЄС надавати більше допомоги. За його словами, він розблокував військову допомогу на особисте прохання сенатора Республіканської партії Роба Портмана.

 

22 жовтня під час виступу в Конгресі Тейлор заявив, що Трамп поставив під умову відновлення військової допомоги в разі, якщо Україна зробить публічну заяву, що розслідуватиме справу Burisma та можливе втручання українців в американські вибори 2016 року. За словами Тейлора, спершу ці вимоги висувалися як умова для зустрічі Трампа і Зеленського. Пізніше дипломат дізнався від посла США в ЄС Гордона Сондленда, що від розслідувань "залежить все", зокрема і заморожена військова допомога Україні.

 

23 жовтня Трамп заперечив свідчення Тейлора і заявив, що взагалі його не знає

 

31 жовтня Палата представників ухвалила резолюцію щодо розслідування у рамках імпічменту. 

схожі новини