Новини 2019-11-05 10:18

Бойовики зі стрілецької зброї поранили підлітка у Золотому-5 - ОБСЄ

Командування Об’єднаних сил закликало з метою уникнення небезпеки для життя та здоров’я утримуватися від поїздок на непідконтрольну територію.

Представники російсько-окупаційних військ в населеному пункті Золоте-5 на непідконтрольній Україні території поранили зі стрілецької зброї 16-річного хлопця. Подія сталася 21 вересня. Про це у вівторок, 5 листопада, повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook, посилаючись на звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

 

Згідно зі звітом, 1 листопада команда СММ уточнювала повідомлення про те, що 21 вересня 16-річний хлопець отримав поранення внаслідок вогню зі стрілецької зброї у  Золотому-5 (Михайлівка; непідконтрольний урядові, 61 км на північний захід від Луганська).

 

Так, у лікарні Первомайська (непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська) медпрацівники повідомили, що 21 вересня у медзаклад доправили хлопця, якому зробили операцію у зв’язку з пораненнями ребер внаслідок вогню зі стрілецької зброї. За словами медпрацівників, у лікарні хлопцю також надано психологічну допомогу.

 

"1 жовтня 2019 року матір (40 років) хлопця та 5 сусідів (віком 55–65 років) повідомили, що хлопець отримав поранення перед кав’ярнею на вулиці Войкова внаслідок вогню зі стрілецької зброї після урочистостей з нагоди Дня села…", - зазначили спостерігачі.

 

Командування Об’єднаних сил закликало з метою уникнення небезпеки для життя та здоров’я утримуватися від поїздок на непідконтрольну територію.

 

Як повідомлялося, на Донбасі протягом минулої доби, 4 листопада, збройні формування Російської Федерації та її найманці 20 разів порушили режим припинення вогню, втрат серед українських військових не зафіксовано. 

схожі новини