Новини 2019-11-05 12:28

На Чернігівщині пройшли успішні випробування вертольоту Мі-2МСБ, оснащеного авіаційними ракетами

Під час випробувань було здійснено понад 40 польотів із бойовим застосуванням близько 400 ракет.

У Чернігівській області завершився черговий етап випробувань модернізованого вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами типу С-8. Про це 4 листопада повідомив спеціальний кореспондент Інформагентства МО України "АрміяInform" Ігор Березинський.

 

"На Чернігівщині спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки разом з фахівцями підприємства "Мотор Січ" завершили проведення випробувань вертольоту Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами типу С-8", - сказав прес-офіцер.

 

 

За його словами, гелікоптер Мі-2СМБ, виготовлений підприємством "Мотор Січ", є успішною модернізацією вертольоту Мі-2 радянського періоду. У новій моделі замінено двигуни та оновлено бортове обладнання.

 

Під час випробувань було здійснено понад 40 польотів із бойовим застосуванням близько 400 ракет.

 

 

Паралельні випробування військової машини проводились і на базі "Мотор Січі" у Запоріжжі. Там чернігівські пілоти літали з адаптованим світлотехнічним обладнанням під застосування окулярів нічного бачення та спеціального захисного шолома.

 

 

У ході випробувань фахівці працювали над подальшим удосконаленням вертольоту Мі-2МСБ, зокрема оснащенням його стрілецьким озброєнням калібру 12,7 мм, гранатометами типу УАГ-40 та керованим ракетним озброєнням.


Березинський додав, що випробування Мі-2МСБ тривають з 2012 року і проводились уже втретє.

 

Як повідомлялося, українські військові проведуть демонстраційний показ нових і модернізованих зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних Сил для перевірки її характеристик.