Новини 2019-11-05 13:02

Прокурор Буковини написав заяву про звільнення

24 жовтня прем’єр Олексій Гончарук заявив, що давно б звільнив Олега Соболя.

Прокурор Чернівецької області Олег Соболь подав у відставку. У п'ятницю, 1 листопада, в нього був останній робочий день. Про це повідомили прес-служба прокуратури Чернівецької області Укрінформу.

 

«Олег Соболь написав заяву за власним бажанням щодо його звільнення з посади прокурора Чернівецької області та органів прокуратури України», - ідеться в повідомленні.

 

Відповідно до ст. 11 ЗУ «Про прокуратуру» обов’язки прокурора області виконує перший заступник прокурора Чернівецької області Ігор Мустеца.

 

Нагадаємо, Олега Соболя було призначено на посаду у квітні 2017 року. Під час поїздки до Чернівців тодішній генеральний прокурор Юрій Луценко публічно дав завдання Соболю «боротися з місцевими контрабандними угрупованнями» та «протидіяти монополізації корупції».

 

24 жовтня 2019 року прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час візиту в Чернівці сказав, що рекомендуватиме генпрокурору Руслану Рябошапці звільнити Соболя з посади.

 

«Нічого особистого, але ви у цій області працюєте вже два роки і досі жодних реальних результатів боротьби із контрабандою не показали. Якби я мав можливість, я б звільнив вас уже давно. Але я не маю таких повноважень», – сказав Гончарук.

схожі новини