Новини 2019-11-05 13:30

МЗС відреагувало на приїзд депутата Держдуми до Золотого

Алєксєю Журавльову у 2018 році був заборонений в’їзд в Україну.

Міністерство закордонних справ висловило рішучий протест у звʼязку з незаконною поїздкою депутата російської Держдуми від партії «Родіна» Алєксєя Журавльова на позиції бойовиків «ЛНР» біля Золотого Луганської області. Про це повідомляється на сайті МЗС України в понеділок, 4 листопада.

 

Як зазначається, у 2018 році депутату був безстроково заборонений в’їзд в Україну.

 

«Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»… до О. О. Журавльова вже застосовано обмежувальний захід у вигляді безстрокової заборони в’їзду на територію України», - ідеться в повідомленні.

 

МЗС та правоохоронці перевіряють інформацію, чи не перебував Журавльов на ділянці розведення сил та засобів у районі Золотого.

 

Українська сторона вже звернулася до російської сторони щодо підтвердження факту поїздки та надання роз’яснень щодо мети перебування Журавльова на тимчасово непідконтрольній Україні території.

 

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що в Золоте, де 1 листопада завершився процес розведення сил, 2 листопада прибув депутат Держдуми Росії Алєксєй Журавльов.

 

Співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко заявила, що готує запит до Служби безпеки через візит Журавльова.

 

Голова МЗС України Вадим Пристайко назвав візит Журавльова в Золоте «порушенням всіх норм».