Новини 2019-11-08 15:36

"Гумконвої" свідчать про намір РФ продовжувати конфлікт на Донбасі - посол Німеччини

Водночас дипломатка визнала, що наразі так звані російські "гумконвої" привертають не так багато уваги, як це було на початку війни.

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що направлення Росією чергового так званого "гуманітарного конвою" на Донбас свідчить про намір Кремля далі продовжувати збройний конфлікт на сході України. Про це дипломатка сказала журналістам у п'ятницю, 8 листопада, повідомляє Укрінформ.

 

"Я була в Україні, коли Росія відправила на Донбас перший "гуманітарний конвой". Ми тоді дуже багато про це говорили. На сьогодні це вже, здається, 85-й. Це ще один приклад, що є одна зі сторін конфлікту, яка хоче далі його продовжувати", - сказала посол.

 

На уточнююче запитання вона відповіла, що цією стороною є Росія.

 

Водночас дипломатка визнала, що наразі так звані російські гумконвої привертають не так багато уваги, як це було на початку конфлікту на Донбасі.

 

"Ми вже не дуже багато про це говоримо. Є нота МЗС України, і це дуже добре, але в реальності на наші нерви це зараз не дуже тисне", - констатувала Фельдгузен.

 

Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ України 7 листопада надіслало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту через незаконне переміщення на українську територію так званого "гуманітарного конвою". 

схожі новини