Новини 2019-11-08 17:46

Нардеп Дубневич вийшов з СІЗО

За рішенням суду про запобіжний захід, Дубневич повинен носити електронний браслет, однак поки що пристрій на депутата не одягли.

Народний депутат Ярослав Дубневич у п'ятницю, 8 листопада, вийшов з СІЗО під заставу 90 мільйонів гривень. Про це повідомив його адвокат Олександр Тананакін, передають "Ґрати".

 

Як зазначається, за рішенням суду про запобіжний захід, Дубневич повинен носити електронний браслет, однак поки що пристрій на депутата не одягли. Але, як сказав адвокат, депутат здав слідчим закордонний паспорт.

 

Раніше адвокат Олексій Шевчук повідомив, що 6-7 листопада за народного депутата Ярослава Дубневича (до оголошення рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду) внесли 100 млн гривень застави. 

 

Нагадаємо, 17 жовтня генпрокурор Руслан Рябошапка направив у парламент подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Ярослава Дубневича.

 

31 жовтня Верховна Рада зняла депутатську недоторканність з Дубневича. Також депутати проголосували за затримання (241 парламентарій) і арешт Дубневича (229 нардепів «за»). Дубневич у своєму виступі заявив, що у поданні відсутні докази дій, у яких його звинувачує прокуратура. Він вважає, що подання внесено з метою політичного популізму.

 

2 листопада Вищий антикорупційний суд призначив Дубневичу запобіжний захід – 100 млн грн застави. За словами Дубневича, він рішенням суду «незадоволений, тому що завелика застава». Також, чоловік нарікав, що не знає, де знайти 100 млн грн. «Якщо я не знайду коштів, то доведеться сидіти в СІЗО», - сказав Дубневич.

 

7 листопада Апеляційна палата ВАСУ заарештувала Дубневича  до 31 грудня і зменшила заставу з 100 до 90 млн грн.

схожі новини