Новини 2019-11-12 10:44

Збройні сили України отримали перші 100 серійних ракет "Вільха"

Крім того, для потреб важкої артилерії української армії у вітчизняного виробника закуплено 152-мм снаряди під наявні запаси порохів.

У 2019 році Збройні сили України отримали перші серійні ракети "Вільха" і до січня 2020 року очікуються подальші постачання. Про це повідомив представник Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України полковник Владислав Шостак, передає АрміяInform.

 

 

Як зазначається, також для потреб важкої артилерії у вітчизняного виробника закуплено 152-мм снаряди під наявні запаси порохів, а "Укроборонпром" найближчим часом має організувати серійне виробництво модернізованих реактивних систем залпового вогню "Верба", яка пройшла всі необхідні випробування і взята на озброєння.

 

Крім того, за інформацією АрміяInform, очікуване у цьому році завершення розробки 155-мм установки "Богдана" може не здійснитися через несвоєчасне постачання боєприпасів турецьким підрядником, випробування гармати поки ще не відбулося.

 

У перспективі для потреб артилерії в Україні вироблятимуть пороха, гільзи, капсуль та підривник. "Укроборонпром" активно працює над впровадженням цього виробництва.

 

Як повідомлялося, у жовтні Державний концерн "Укроборонпром" передав українським військовим 697 одиниць озброєння та військової техніки. 

схожі новини