Новини 2019-11-12 11:53

Клінтон розкритикувала Британію за затримку звіту про втручання Росії у вибори

Документ містить докази шпигунства російських спецслужб.

Екс-кандидатка на посаду президента США Гілларі Клінтон розкритикувала британський уряд за те, що він не планує опублікувати звіт про втручання Росії в британську політику перед достроковими виборами в країні. Про це вона сказала ВВС.

 

Йдеться про звіт Комітету з питань розвідки та безпеки, у якому вивчається діяльність Росії в Британії. Зокрема, він містить звинувачення РФ у шпигунстві та втручанні у вибори. 

 

У звіті містяться докази спроб російських спецслужб вплинути на результати референдуму 2016 року та виборів 2017 року. 

 

Клінтон заявила, що була "ошелешена" тим, що уряд не опублікує звіт до виборів, які повинні відбутися 12 грудня. Вона додала, що громадяни обов'язково повинні знати цю інформацію. 

 

Нагадаємо, 21 жовтня Інформаційна служба безпеки Чехії та Національний центр проти організованої злочинності розкрили мережу, створену в Чехії російськими розвідувальними службами. Мережа фінансувалася російським посольством та повинна була атакувати цілі в Чехії та інших європейських країнах.

 

Як повідомлялося, 30 жовтня парламент Великої Британії підтримав пропозицію прем’єр-міністра Бориса Джонсона провести дострокові вибори 12 грудня. 

схожі новини