Новини 2019-11-12 12:45

Міноборони США підтвердило, що Європа надала Україні більше грошей, ніж американці

Також у відомстві заявили, що Київ "вжив значних заходів у боротьбі з корупцією".

Міністерство оборони США підтвердило, що європейські країни надали Україні більше грошової підтримки, ніж США. Про це повідомляє The Washington Post

 

Також там заявили, що Київ "вжив значних заходів у боротьбі з корупцією", тоді як президент США Дональд Трамп намагався пояснити затримку військової допомоги тим, що Україна залишається корумпованою. 

 

"Це не було ідеальним. Олігархи залишалися потужною силою в Україні. Але справи рухалися у правильному напрямку", - йдеться у повідомленні. 

 

 

Нагадаємо, 6 листопада Палата представників Конгресу США оприлюднила стенограми слухань з участю спецпредставника США Курта Волкера й посла при ЄС Гордона Сондленда на закритих слуханнях, що відбулися минулого місяця. 

 

У свідченнях йдеться про те, що Рудольф Джуліані, адвокат Трампа, переконував американського лідера в корумпованості України. 

 

Днем раніше опублікували свідчення екс-посла США в Україні Марі Йованович. Там йдеться, що президент США тиснув на Держепартамент та вимагав відставки Йованович. 

 

Також під час свідчень заступниця помічника міністра оборони США Лаура Купер підтвердила, що Трамп наказав Управлінню бюджету заморозити сотні мільйонів доларів військової допомоги для України.

 

Цього тижня, 13 та 15 листопада, пройдуть перші громадські слухання у справі.