Новини 2019-11-13 18:24

Імпічмент Трампа. У Конгресі США почалися відкриті слухання: трансляція

Першими свідчать Тейлор та Кент.

Після 16 закритих інтерв'ю з американськими посадовцями та топ-дипломатами у Конгресі 13 листопада розпочалися відкриті слухання перед громадськістю. Про це повідомляють ABC News

 

Першими перед американцями свідчать заступник помічника держсекретаря Джордж Кент та виконувач обов'язків посла США в Україні Вільям Тейлор. 

 

 

Нагадаємо, 6 листопада Палата представників Конгресу США оприлюднила стенограми слухань з участю спецпредставника США Курта Волкера й посла при ЄС Гордона Сондленда на закритих слуханнях, що відбулися минулого місяця. 

 

У свідченнях йдеться про те, що Рудольф Джуліані, адвокат Трампа, переконував американського лідера в корумпованості України. 

 

Днем раніше опублікували свідчення екс-посла США в Україні Марі Йованович. Там йдеться, що президент США тиснув на Держепартамент та вимагав відставки Йованович. 

 

Також під час свідчень заступниця помічника міністра оборони США Лаура Купер підтвердила, що Трамп наказав Управлінню бюджету заморозити сотні мільйонів доларів військової допомоги для України.

 

Цього тижня, 13 та 15 листопада, пройдуть перші громадські слухання у справі. 

 

Також свідчити будуть колишній директор Ради нацбезпеки з європейських справ Олександр Віндман, посол США в ЄС Гордон Сондленд, колишній представник США з питань України Курт Волкер.