Новини 2019-11-13 19:20

Трамп накинувся на демократів перед відкритими слуханнями

У Конгресі проходять перші слухання перед громадськістю.

За кілька годин до відкритих слухань у Конгресі США американський президент Дональд Трамп накинувся на демократів, які намагаються довести тиск президента США на українську владу. Про це повідомляє The Washington Post

 

Також Трамп запитав у Тейлора про статус "розслідувань", які проводять в Україні. 

 

13 листопада у США проходять перші відкриті слухання у справі щодо імпічменту Трампа. Першими свідчать заступник помічника держсекретаря Джордж Кент та виконувач обов'язків посла США в Україні Вільям Тейлор. 

 

Нагадаємо, 6 листопада Палата представників Конгресу США оприлюднила стенограми слухань з участю спецпредставника США Курта Волкера й посла при ЄС Гордона Сондленда на закритих слуханнях, що відбулися минулого місяця. 

 

У свідченнях йдеться про те, що Рудольф Джуліані, адвокат Трампа, переконував американського лідера в корумпованості України. 

 

Днем раніше опублікували свідчення екс-посла США в Україні Марі Йованович. Там йдеться, що президент США тиснув на Держепартамент та вимагав відставки Йованович. 

 

Також під час свідчень заступниця помічника міністра оборони США Лаура Купер підтвердила, що Трамп наказав Управлінню бюджету заморозити сотні мільйонів доларів військової допомоги для України.

 

Також свідчити будуть колишній директор Ради нацбезпеки з європейських справ Олександр Віндман, посол США в ЄС Гордон Сондленд, колишній представник США з питань України Курт Волкер.