Новини 2019-11-14 17:39

Зеленський і Туск провели телефонну розмову, у якій обговорили Nord Stream 2

Президент Євроради запевнив у своїй незмінній підтримці суверенітету й територіальної цілісності України, а також реформ у нашій державі.

Президент Володимир Зеленський у четвер, 14 листопада, провів телефонну розмову з президентом Європейської ради Дональдом Туском, у ході якої порушувались питання енергетичної безпеки Європи та будівництва Nord Stream 2. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

“Окремою темою розмови була енергетична безпека в Європі та ситуація з реалізацією проєкту Nord Stream 2. Співрозмовники погодилися щодо важливості безумовного дотримання всіма державами – членами Європейського Союзу енергетичного законодавства ЄС”, - ідеться в повідомленні.


Сторони також обговорили перебіг реалізації домовленостей 21-го саміту Україна – ЄС. Як зазначили в ОП, президент Євроради привітав активізацію реформ в Україні, зокрема в контексті виконання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

 

Своєю чергою, президент України подякував Дональду Туску за вагому особисту роль у розвитку співпраці між Україною та ЄС під час його перебування на посаді президента Європейської ради та побажав успіхів у подальшій діяльності.

 

Зі свого боку Туск запевнив у своїй незмінній підтримці суверенітету й територіальної цілісності України, а також реформ у нашій державі.

 

Як повідомлялося, Президент Європейської ради Дональд Туск закликав Росію звільнити всіх політичних в’язнів та поважати територіальну цілісність України.

схожі новини