Новини 2019-11-15 09:42

Сенцову вручили у Лондоні премію імені Магнітського

Нагорода була присуджена колишньому політв'язню ще в листопаді 2018 року.

Український кінорежисер і колишній політв'язень Олег Сенцов отримав міжнародну премію в галузі журналістських розслідувань та захисту прав людини імені Сергія Магнітського. Про це 14 листопада повідомляє "Голос Америки".

 

 

Трансляція церемонії, яка традиційно проходить в Лондоні, велася на youtube -каналі Hermitage Capital Management - у цьому інвестиційному фонді працював Сергій Магнітський.

 

 

 

Як зазначається, нагорода була присуджена Сенцову ще в листопаді минулого року, проте режисер не міг її отримати особисто, оскільки перебував ґратами.

 

Нагороду колишньому політв'язню вручила дочка сенатора Джона Маккейна Меган, її батько був посмертно нагороджений премією Магнітського минулого року.

 

Про вручення нагороди Сенцову у Twitter написав Вільям Браудер, засновник Hermitage Capital Management і засновник премії Магнітського.

 

Зауважимо, премія Магнітського, що присуджується з 2015 року, вручається за заслуги у сфері журналістських розслідувань і за діяльність по боротьбі за права людини.

 

Як повідомлялося, 22 жовтня Олегу Сенцову у Варшаві вручили спеціальну нагороду Польської кіноакадемії – Орла за відвагу і незламність. 

схожі новини