Новини 2019-11-20 12:08

У Грузії відпустили 37 затриманих активістів

Суд переніс розгляд адміністративних справ щодо протестантів на 20 листопада.

37 громадських активістів, затриманих під час розгону акції протесту опозиції біля парламенту Грузії, звільнили із зали суду після того, як Тбіліський міський суд переніс розгляд адміністративних справ щодо них. Про це у середу, 20 листопада, повідомляє Новини-Грузія.

 

"У Тбіліському міському суді перенесли на 13 годину 20 листопада розгляд адміністративних справ щодо 37 громадських активістів, затриманих під час розгону акції протесту опозиції біля парламенту Грузії. Після оголошення цього рішення всі затримані були звільнені із залу суду ", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що всього на акції протесту 18 листопада було затримано 37 учасників акції після того, як поліція за допомогою водомета розігнала пікети біля входів до парламенту.

 

Всім затриманим висунули обвинувачення за статтями "непокора законним вимогам органів правопорядку" і "дрібне хуліганство" Кодексу адміністративних правопорушень Грузії.

 

Нагадаємо, з 14 листопада у Грузії спалахнули протести після того, як парламент країни  провалив прийняття конституційних поправок, що передбачали перехід на пропорційну систему виборів. Перехід на пропорційну систему влада обіцяла влітку. На вулиці Тбілісі вийшли тисячі протестувальників. Опозиція закликає сформувати тимчасовий технічний уряд, призначити дострокові парламентські вибори за пропорційною системою та реорганізувати Центральну виборчу комісію.

 

17 листопада у Тбілісі протестувальники почали зводити барикади біля будівлі парламенту країни. Під час розгону демонстрантів у грузинській столиці Тбілісі 18 листопада поліція затримала 37 людей.