Новини 2019-11-20 14:25

Окупанти поширюють фейк про обстріли ділянки розведення у Петрівському - СЦКК

За даними спостерігачів, обстрілів на ділянці розведення №3 протягом 18-19 листопада 2019 року не зафіксовано.

Українська сторона СЦКК заявила, що обстрілів на ділянці розведення №3 протягом 18-19 листопада 2019 року з боку Об'єднаних сил не відбувалось, тож зафіксовані розриви снарядів є підривами, які влаштували окупанти. Про це 20 листопада повідомляє прес-служба штабу ООС.

 

 

“За даними спостерігачів української сторони СЦКК, обстрілів на ділянці розведення №3 протягом 18-19 листопада 2019 року не зафіксовано. Таким чином, можна констатувати, що 10 вибухів, оцінені СММ ОБСЄ як розриви снарядів, імовірно є підривами, які несанкціоновано, без повідомлення СММ ОБСЄ, провели так звані підрозділи МЧС окупаційної влади", - йдеться у повідомленні.

 

Спостерігачі наголошують, що зазвичай такі дії російськими окупантами проводяться для створення відповідної картинки для пропагандистських ресурсів ОРДЛО та Російської Федерації.

 

У подальшому ці "ексклюзивні інформаційні матеріали" використовуються російськими ЗМІ для компрометації України та її Збройних Сил в очах світової спільноти, додали у штабі ООС.

 

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні отримала повідомлення від Міністерства закордонних справ України та російських збройних формувань на Донбасі про завершення відведення сил і засобів на ділянці розведення в районі Петрівського, яке розпочалося 9 листопада.

 

13 листопада піротехніки Державної служби надзвичайних ситуацій розпочали розмінування на ділянці № 3 Богданівка-Петрівське.

 

Нагадаємо, 29 жовтня процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний) почався у районі Золотого-4 на Луганщині. 1 листопада він завершився

 

Того ж дня міністр закордонних справ Вадим Пристайко сказав, що розведення на третій ділянці (Богданівка-Петрівське) є останнім кроком до проведення "нормандського" саміту.