Новини 2019-11-21 14:32

Садовому вручили підозру

У САП не повідомляють деталей справи.

Прокуратура вручила підозру меру Львова Андрію Садовому. Про це в четвер, 21 листопада, повідомляється на сайті Львівської міськради.

 

«Представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та прокуратури вручили підозру міському голові Львова», - ідеться в повідомленні.

 

Справа стосується виділення землі компанії-інвестору і будівництва індустріального парку у промисловій зоні Рясне-2.

 

«У 2015 році Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучив інвестора – компанію CTP. Від цієї компанії за землю ми отримали 54 млн грн. Це було поле, на якому компанія має збудувати індустріальний парк», - каже Садовий.

 

 

Садовому вручили підозру за ч. 2 ст.28 та ч.2 ст. 364 ККУ. Мова йде про організацію зловживання та зловживання владою або службовим становищем.

 

 

У самій САП не повідомляють деталей справи.

 

Нагадаємо, за заявою екс-генпрокурора Юрія Луценка, у вересні 2015 року Львівською міськрадою одному із суб'єктів господарювання було надано в оренду земельну ділянку площею 23 га. Її нормативно-грошова оцінка становила 140 млн грн. За три місяці після того землю за особистим підписом голови міськради продали за ціною 52 млн грн – на 88 млн дешевше оцінки.

 

За версією слідства, у 2015-2016 роках львівська мерія незаконно заволоділа землею, а потім продала її приватній фірмі втричі дешевше, ніж ринкова вартість.

 

На момент продажу земля була спірною через те, що не були визначені межі Львова і села Рясне-Руське. На ділянці були городи, паї майже 300 мешканців Рясне-Руського. У 2017 році Львівська міськрада затвердила меморандум із Рясне-Руською сільською радою, відтак спірна ділянка перейшла до Львова.

 

У грудні 2018 року Андрій Садовий заявив про відновлення будівництва індустріального парку.