Новини 2019-11-22 11:56

Офіс президента опублікував програму візитів Зеленського в Литву та Естонію

Зокерма, у Талліні Зеленський візьме участь у Цифровому форумі, а у Вільнюсі - у П’ятому двосторонньогму економічному форумі.

Президент Володимир Зеленський 26 листопада здійснить офіційний візит в Естонію, а 27 листопада - в Литву. Про це повідомляється на сайті глави держави.

 

“26 листопада Президент України Володимир Зеленський відвідає з офіційним візитом Естонську Республіку”, - ідеться в повідомленні.

 

Зазначається, що програмою візиту глави держави заплановані переговори з Президентом Естонії Керсті Кальюлайд, а також зустрічі зі спікером Рійгікогу (парламенту) Хенном Пиллуаасом та Прем’єр-міністром Юрі Ратасом.


Крім того, у Таллінні президенти України та Естонії візьмуть участь у роботі Цифрового форуму.

 

Водночас, за інформацією Офісу президента, 27 листопада Зеленський відвідає з офіційним візитом Литву “з метою участі у Дванадцятому засіданні Ради президентів України та Литви”.

 

Під час візиту плануються переговори глави Української держави з Президентом Литви Гітанасом Науседою, спікером Сеймасу (парламенту) Вікторасом Пранцкетісом та Прем’єр-міністром Саулюсом Сквернялісом.

 

Очікується також, що у Вільнюсі лідери двох країн візьмуть участь у роботі П’ятого двостороннього економічного форуму.

 

Нагадаємо, у вересні президент Естонії Керсті Кальюлайд відвідала Україну в рамках форуму "Ялтинська європейська стратегія" у Києві. Вона заявила, що Естонія сподівається на продовження реформ в Україні новою владою та є великим прихильником зближення України з Європейським союзом.

схожі новини