Новини 2019-11-22 15:09

Делегація ЗСУ здійснила візит до Стратегічного командування НАТО з операцій

Представники Генштабу отримали інформацію про завдання та відповідальність штабів стратегічного та оперативного рівня під час планування та проведення операцій.

Делегація Збройних Сил України здійснила візит до Стратегічного командування НАТО з операцій, у ході якого було отримано інформацію про завдання та відповідальність штабів стратегічного та оперативного рівня під час планування та в ході проведення операцій. Про це у п'ятницю, 22 листопада, повідомляє прес-служба Міноборони.

 

 

“У період з 19 по 22 листопада відбувся візит делегації Збройних Сил України на чолі із заступником начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим до Стратегічного командування НАТО з операцій, м. Монс (Королівство Бельгія). За результатами зустрічей українською делегацією отримано розгорнуту інформацію про завдання та відповідальність штабів стратегічного та оперативного рівня під час планування та в ході проведення операцій”, - йдеться в повідомленні.


Як зазначається, заступник начальника Генштабу ЗСУ поінформував представників Стратегічного командування НАТО з операцій на чолі з начальником штабу Маркусом Кнейпом (Німеччина) про стан трансформації системи управління ЗСУ, безпекову та оперативну обстановку довкола України, ситуацію в районі проведення ООС, у тому числі, на ділянках розведення сил і засобів.

 

Нагадаємо, Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що у відносинах України та НАТО є три формати співпраці, які будуть поєднані.