Новини 2019-11-25 10:28

"Народний мер" окупованої Горлівки виявився українським розвідником

Йдеться про Едуарда Матюху.

Колишній "народний мер" окупованої Горлівки Едуард Матюха виявився розвідником Головного управління розвідки Міноборони України. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

 

 

Повідомляється, що Матюха упродовж п'яти років перебував на тимчасово окупованій території та вдавав, ніби підтримує проросійських бойовиків. Наразі він повернувся на підконтрольну українській владі територію. 

 

Цю інформацію в ефірі підтвердив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скибицький. Також дану інформацію Тижню.ua підтвердили у прес-службі ГУР.

 

"Дійсно, Едуард - це людина, яка надавала дуже багато інформації, яка просто необхідна головному управлінню розвідки Міністерства оборони для реальної оцінки ситуації, що склалася на окупованій території", - зазначив він.

 

Окрім того, Матюха зазначає, що сайт "Миротворець", у базу якого він сам був внесений, створили за його ініціативи. Розвідник описаний там як "посібник окупантів, "народний мер Горлівки". 

 

Він розповів, що Кремль координує свої окупаційні дії в Абхазії, Південній Осетії, Придністров'ї і так званих "ДНР" та "ЛНР" через Комуністичну партію.

 

Також Матюха зазначив, що разом із представниками Компартії формував "конвої гуманітарної допомоги" і дізнався, що одне з їхніх завдань - передача готівки бойовикам. 

 

Нагадаємо, 18 листопада розвідка повідомила, що Росія посилює бойовиків за рахунок кадрових військових та найманців.