Новини 2019-11-26 17:14

ДБР озвучило основну версію вибуху в Балаклії

Справа пов’язана з недотриманням техніки безпеки.

Основною версією слідства щодо вибуху на території військової частини в Балаклії (Харківщина) є недотримання техніки безпеки. Про це під час прес-конференції в Харкові у вівторок, 26 листопада, розповів начальник слідчого управління Територіального управління Держбюро розслідувань у місті Полтава Олексій Новіков.

 

«Розглядається кілька версій. Призначено експертизи. Допитано вже більше ста людей. Але ми схиляємося до того, що це саме ті особи, які безпосередньо виконували роботи з боєприпасами, не дотримувалися техніки безпеки. Одна особа, яка була безпосередньо причетна до цього і знаходилася в автомобілі, в кузові якого і стався вибух, загинула одразу. Вибух був локальний під час планових робіт», - сказав Новіков.

 

У ДБР наголошують, що остаточний висновок зроблять експерти.

 

Нагадаємо, 15 листопада на території військового арсеналу в Балаклії пролунали вибухи, пов'язані з утилізацією залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати. Зайнялася пожежа. Двоє військових саперів загинули, ще четверо військовослужбовців отримали поранення. Міністр оборони Андрій Загороднюк заявив про початок службового розслідування.