Новини 2019-11-27 10:24

США закликали ввести санкції проти російської ПВК "Вагнер"

Помічник держсекретаря США заявляє, що військове втручання Росії загрожує безпеці та стабільності світу.

Вашингтон закликає ввести санкції проти бійців російської приватної військової компанії "Вагнер". Про це сказав помічник держсекретаря США у справах Близького Сходу Девід Шенкер, передає прес-служба Держдепу США

 

"Сполучені Штати віддані забезпеченню спокійного і процвітаючого майбутнього для жителів Лівії. Щоб це стало реальністю, нам потрібні справжні зобов'язання з боку зовнішніх дійових осіб, щоб зупинити розпалювання насильства", - зазначив Шенкер. 

 

Він додав, що військове втручання Росії загрожує безпеці та стабільності світу. 

 

"Це те, про що ми говоримо упродовж якогось часу: це російські регулярні війська і бійці "Вагнера", які дислокуються у значній кількості на місцях для підтримки Лівійської національної армії. Ми вважаємо, що це неймовірно дестабілізує ситуацію", - заявив він.

 

Нагадаємо, 7 травня голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомляв, що співробітникам СБУ вдалось встановили куратора підготовки тактичної групи "Карпати". Ним виявився підполковник ЗС РФ Олег Дем’яненко. Ще раніше, у квітні СБУ оприлюднила імена найманців нелегальної приватної військової компанії "Вагнер", яких РФ таємно перекинула в Сирію – двоє зі списку там загинули.

 

 

 

схожі новини