Новини 2019-11-27 17:28

Уряд звільнив заступницю Криклія Клітіну

Раніше жінка переписувалася з пранкером «Джокером» і натякала на корумпованість свого керівника.

 У середу, 27 листопада, Кабмін звільнив заступницю міністра інфраструктури Владислава Криклія Олександру Клітіну. Про це повідомляється на сайті Мінінфраструктури.

 

«Урядом звільнено Клітіну Олександру Петрівну з посади заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції», - ідеться в повідомленні.

 

Як уточнює у Facebook народний депутат «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко, Клітіну звільнили після відповідного подання самого міністра (не за власним бажанням).

 

Цю інформацію підтвердив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу: «Це ініціатива міністра. Ми з самого початку говорили в уряді про те, що кадрова політика в кожній окремій сфері – це зона компетенції відповідного міністра. Я думаю, що потрібно у Криклія про це запитати. Він зараз у відрядженні», - сказав Гончарук.

 

Нагадаємо, Олександра Клітіна обіймала цю посаду з вересня 2019 року, а в самому міністерстві працювала близько п’яти років.

 

19 листопада народний депутат Антон Поляков опублікував фрагмент розмови нардепів від «Слуги народу», в якому зазначається, що Клітіна нібито отримала свою посаду «через ліжко». Пізніше пранкер «Джокер» оприлюднив переписку з нібито Клітіною, де вона критикує деякі рішення Криклія, згадує про «мутки з тендерами на локомотиви» і заявляє про готовність очолити міністерство.

 

22 листопада Криклій заявив, що проситиме уряд звільнити Клітіну через це листування, і оголосив – винесе на засідання уряду подання про її відставку. Він зазначив, що «Олександра Клітіна відмовилася йти у відставку в дусі європейської політичної традиції».

 

Також, 27 листопада уряд звільнив очільника НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.