Новини 2019-11-28 09:25

Суд призначив Садовому заставу. Мер Львова та прокуратура збираються оскаржити рішення

НАБУ і САП інкримінують Садовому перевищення повноважень при виділенні в 2015 році 23 га землі на околиці Львова.

Вищий антикорупційний суд у середу, 27 листопада, обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тисяч 500 гривень. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

Як зазначається, НАБУ і САП інкримінують Садовому перевищення повноважень при виділенні в 2015 році 23 га землі на околиці Львова під будівництво індустріального парку. Слідство заявляє, що ця земельна ділянка територіально не знаходиться в межах міста, а тому влада Львова не мала відповідних повноважень.

 

Також прокурори пред'являють Садовому порушення процедури при виділенні землі та заниження її оціночної вартості.

 

Захист мера і сам Садовий заперечують пред'явлені підозри. Натомість вони стверджують, що земля під індустріальний парк знаходиться у Львові і вилучення земельних ділянок було офіційно погоджено з їх власниками.

 

Крім того, Садовий заявив, що збирається оскаржити відповідне рішення Вищого антикорупційного суду.

 

"Ми очікували, що буде повністю відмовлено прокуратурі в будь-якому забезпеченні, тому я буду, звичайно, подавати апеляцію, буду вимагати, щоб не було ніякого забезпечення", – сказав мер Львова.

 

Зауважимо ,прокуратура просила суд призначити Садовому заставу 50 млн гривень, а адвокати чиновника просили відпустити його на поруки мера Києва Віталія Кличка і керівництва партії "Самопоміч".

 

Відтак, прокурори також оскаржуватимуть запобіжний захід.

 

Як повідомлялося, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у четвер, 21 листопада, повідомили про підозру чиновникам Львівської міської ради за земельні схеми, серед яких мер Андрій Садовий. 

схожі новини