Новини 2019-11-28 17:26

Макрон повідомив, чого чекає від "нормандської зустрічі"

Президент Франції відзначив, що йдеться про стабільність в Європі, яка забезпечить відсутність заморожених конфліктів, зокрема, в Україні.

Президент Франції Еммануель Макрон переконаний, що проведення 9 грудня у Парижі зустрічі "нормандської четвірки" забезпечить довіру і безпеку в Європі. Про це він заявив на прес-конференції за результатами зустрічі з генеральним секретарем НАТО у четвер, 28 листопада, у Парижі, передає Укрінформ.

 

"Ми працюємо над цим із канцлером Меркель. Ми проведемо "нормандський саміт" 9 грудня з метою імплементації мінських домовленостей. Я переконаний, що ми забезпечимо сильний європейський суверенітет та розбудуємо нову архітектуру довіри й безпеки в Європі", - сказав Макрон.


Він відзначив, що йдеться про стабільність, яка забезпечить відсутність заморожених конфліктів, зокрема, в Україні.

 

"Йдеться про мир і стабільність в Європі, над чим ми працюємо", - сказав президент Франції.

 

Нагадаємо, "нормандський формат" – це зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії щодо вирішення збройного конфлікту на Сході України. Саміт відбудеться 9 грудня в Парижі.

 

Володимир Зеленський заявив, що на "нормандській зустрічі" порушить питання про конкретні терміни деокупації Донбасу, повернення заручників, вирішення безпекової ситуації та місцеві вибори.

схожі новини