Новини 2019-11-29 17:25

Милованов заявив про звільнення керівників п’ятьох підприємств Укрспирту

За словами міністра, наразі завершуються аудити в концерні та ДП “Укрспирт”, які свідчать про неприбутковість підприємств.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у п'ятницю, 29 листопада, заявив про звільнення п'яти керівників регіональних підприємств державного підприємства “Укрспирт”. Про це міністр написав у Facebook.

 

“28 листопада за порушення порядку ведення виробничої діяльності на місцях звільнено керівників: Артемівського МПД (місце проведення діяльності — ред.), Липницького МПД, Новоборовицького МПД, Рава-Руського МПД. Сьогодні звільнився з посади т.в.о. керівника Борокського місця провадження діяльності та зберігання спирту”, - написав Милованов.

 

За його словами, наразі завершуються аудити в концерні та ДП “Укрспирт”, які свідчать про неприбутковість підприємств, які ще й завдають шкоди державі.

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на засіданні 23 жовтня звільнив голову Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапу, виконувача обов’язків директора ДП “Укрспирт” Юрія Лучечка, та відсторонив від роботи голову правління ПАТ “Аграрний фонд України” Андрія Радченка.