Новини 2019-12-02 09:34

Адвокат пояснив, чому Трамп пропустить перше засідання суду щодо імпічменту

Пет Чіполлоне підкреслив, що 4 грудня лідер США повинен знаходиться на саміті НАТО в Лондоні.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп і його адвокати не братимуть участі в першому судовому засіданні щодо імпічменту. Про це у понеділок, 2 грудня, повідомляє CNN.

 

Як зазначається, адвокат глави Білого дому Пет Чіполлоне вже повідомив про це в письмовій формі голову комітету палати представників по судових питань Джеррі Надлеру.

 

"Несправедливо очікувати від нас участі в слуханнях, поки свідки ще не призначені, та поки залишається неясним, чи зможе юридичний комітет забезпечити президенту справедливий процес за допомогою проведення додаткових слухань", - зазначив адвокат.

 

Він також підкреслив, що 4 грудня Трамп повинен знаходиться на саміті НАТО в Лондоні.

 

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім оприлюднив офіційну стенограму телефонної розмови Зеленського і Трампа за 25 липня, яка стала приводом для початку процесу імпічменту президента США. Трампа звинуватили у тому, що він тиснув на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди своєму політичному опонентові Джо Байдену. 

 

Демократи в Конгресі розцінюють це як зловживання повноваженнями. Водночас Трамп називає розслідування "полюванням на відьом", вказуючи на розшифровку його першої телефонної розмови із Зеленським як на доказ того, що він не порушив жодного закону.