Новини 2019-12-04 13:57

Швеція пообіцяла підтримати в ЄС продовження санкцій проти РФ

Про це сказав прем'єр-міністр Стефан Льовен.

Швеція підтримає продовження санкцій проти Росії під час Ради лідерів Євросоюзу. Про це прем'єр-міністр держави Стефан Льовен сказав під час брифінгу у Києві, передає Укрінформ

 

Прем'єр-міністр наголосив, що позиція країни залишається незмінною: оскільки санкції були запроваджені з певних причин, зокрема через збройний конфлікт на Сході України, і поки причини санкцій існують, вони будуть продовжені.

 

"Є тільки один шлях для скасування санкцій. Це дуже просто і дуже важливо для нас і для системи європейської безпеки", - резюмував Льовен.

 

Він  також зазначив, що Швеція підтримує проведення зустрічі у "нормандському форматі", який вважає "найкращим шляхом досягти очікуваного результату". Льовен висловив сподівання, що в результаті "нормандської" зустрічі збройний конфлікт на Донбасі "буде зменшений".

 

Нагадаємо, 31 жовтня НАТО опублікувало заяву про те, що Альянс підтримує міжнародні санкції проти Росії за її збройну агресію в Україні і заявляє про неможливість співпраці з Росією у звичайному режимі без конструктивних змін поведінки РФ. 

 

схожі новини