Новини 2019-12-04 16:20

Агресія РФ і міжнародний тероризм. У НАТО повідомили головні загрози

Крім того, саміт також затвердив рішення про визнання космосу сферою операційної діяльності Альянсу.

Північноатлантичний альянс назвав головні загрози безпеки за підсумками зустрічі в Лондоні, що проходила з нагоди 70-річчя створення НАТО. Про це повідомляє прес-служба НАТО.

 

Так, у спільній декларації членів Альянсу від 4 грудня визначені дві загрози - агресивна діяльність Росії та міжнародний тероризм.

 

"Ми стикаємося з різними загрозами та викликами, що виходять зі всіх стратегічних напрямів. Агресивні дії Росії становлять загрозу для євроатлантичної безпеки; тероризм у всіх його формах і проявах залишається постійною загрозою для всіх нас. Державні та недержавні суб'єкти оскаржують заснований на правилах міжнародний порядок. Нестабільність за межами наших кордонів також сприяє нелегальній міграції. Ми стикаємося з кібер - і гібридними погрозами", - йдеться в декларації.

 

Зазначимо, що саміт також затвердив рішення про визнання космосу сферою операційної діяльності Альянсу.

 

Як повідомлялося, 1 грудня Столтенберг виступив за покращення відносин із Росією. "Ми повинні вести діалог з Росією, щоб змінити на краще наші відносини", - заявив він. Згодом в інтерв’ю тому ж Rzeczpospolita Столтенберг пояснив, що НАТО не класифікує Росію як ворога.

схожі новини