Новини 2019-12-05 10:28

СБУ затримала члена партії "Єдиная Россия", який приїхав за українським паспортом

За інформацією Служби безпеки, затриманий активно сприяв російській окупації Криму.

Контрозвідники Служби безпеки України затримали на адміністративному кордоні з окупованим Кримом активного прибічника анексії півострова, члена російської правлячої політичної партії "Єдиная Россия" Ігоря Кучерявого. Про це 4 грудня повідомив прес-центр СБУ.

 

 

Як зазначається, спецслужбовці отримали інформацію, що член так званого Севастопольського регіонального відділення партії "Єдиная Россия" планує прибути на материкову частину для отримання українського закордонного паспорта. 

 

 

"Українській спецслужбі Кучерявий відомий своєю антиукраїнською позицією. У 2014 році, будучи учасником громадської організації "Автоканал Севастополя", чоловік активно сприяв російській окупації Кримського півострова. Зокрема, він причетний до організації блокпостів у Севастополі та охороні громадського порядку", - йдеться у повідомленні.

 

 

У відомстві зазначають, що за свої "заслуги" перед країною-агресором зрадник нагороджений медаллю Міноборони РФ "За возвращение Крыма" та ювілейним знаком ФСБ РФ "Ветераны спецслужб России защитникам Крыма и Севастополя".

 

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо здійснення йому повідомлення про підозру.

 

Наразі тривають слідчі дії. 

 

Наадаємо, контррозвідники Служби безпеки України затримали у Черкаській області агента російської ФСБ під час отримання таємних матеріалів оборонної сфери нашої держави.

схожі новини