Новини 2019-12-05 15:49

В ІМІ назвали головних замовників джинси в онлайн-ЗМІ

Тиждень.ua - серед видань, які не публікують замовні матеріали.

Моніторинг ЗМІ показав, що основними замовниками джинси в онлайн-медіа є комерційні компанії та бізнес. Вони замовили 24% загальної кількості джинси.. Про це свідчить дослідження ГО "Інститут масової інформації", проведене в жовтні-листопаді 2019 року в 17 онлайн-медіа.

 

 

На другому місці - партія "Опозиційна платформа - За життя", яка замовила 18% від загальної кількості подібних матеріалів.

 
"Новим антитрендом четвертого кварталу 2019 року стала поява матеріалів з ознаками замовлення, які були спрямовані проти конкретних законопроектів", - повідомляють в ІМІ.
 
 
Зазначається, що онлайн-медіа розміщували багато матеріалів проти законопроекту №1210 (щодо поправок до Податкового кодексу) і проти законопроекту №2336-2 (щодо протидії політичній корупції). 
 

Як свідчать результати моніторингу, найбільше "джинсують" видання "РБК-Україна", "Обозреватель", "112 канал", Newsone, УНІАН, "Сегодня", "24 канал", Знай.ua та ТСН.

 
Не публікують замовної інформації видання Тиждень.uaLIGA.net та "Українська правда"
 
 
Нагадаємо, у листопаді "Український тиждень", "Укрінформ" і "Ліга" очолили рейтинг онлайн-медіа щодо дотримання журналістських стандартів.
 

схожі новини