Новини 2019-12-09 10:08

Пожежа в Одесі. Кількість загиблих зросла до 12

Із 30 постраждалих в лікарнях зараз перебувають дев'ятеро.

Кількість загиблих унаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу збільшилася до 12 осіб. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

 

 

Уночі та вранці 9 грудня рятувальники дістали з-під завалів тіла ще двох загиблих. 

 

Із 30 постраждалих в лікарнях зараз перебувають дев'ятеро. 

 

Як повідомляє одеське видання "Думская", керівник ДСНС Микола Чечоткін заявив, що у коледжі, де відбулася трагедія, не було пожежної сигналізації.

 

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу 4 грудня виникла пожежа. Як зазначалося, загинула викладачка – Ганна Бородюк. Проте у результаті впізнання тіла родичами ця інформація не підтвердилась. У результаті займання загинула 16-річна студентка Ксенія Бабенко.

 

За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

 

Розслідування ведеться за ч. 2 ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Поліція Одеси розслідує дві версії причин пожежі: пошкодження подовжувача і навмисний підпал. 

 

5 грудня у мережі оприлюднили імена усіх 28 постраждалих під час пожежі. Того ж дня було виявлено тіло ще однієї загиблої. За попереднім висновком судмедекспертів, це – викладачка коледжу 1976 народження.

 

8 грудня рятувальники знайшли тіла ще двох загиблих.